Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz 12 évesen Geronimo Stilton...

Gáz 12 évesen Geronimo Stiltont olvasni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az, de ha te annak gondolod, akkor tényleg az.
2012. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Időnként én is a régebbi kedvenc mesekönyveimet olvasgatom, pedig én is úgy éreztem, hogy már ki kellett volna nőnöm eből, de ettől az érzéstől már megszabadultam. Én sem érzem cikinek azt, hogy kisebbeknek való könyvekkel szaladgálok az utcán, pedig én ráadásul idősebbnek is látszom a koromnál.
2013. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én 27 éves vagyok néha én is elgondolkozom ezen de aztán túl teszem magam rajta hogy ilyeneket olvasok mert szeretem,és hát az ilyen jellegű dolgokba úgy gondolom másoknak nincsen beleszólásuk,vagy abba hogy melyik szín a kedvenced és miért,meg hasonlók..ilyeneken fel tudom húzni magam.

De egyébként én csak a Fantázia Birodalmának Hercegnőit olvasom.

2013. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az.

Könnyen és gyorsan olvasható, nem mellesleg érdekes.Én is szeretem:).

2013. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!