Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hajat lehet adományozni pl....

Hajat lehet adományozni pl. rákos gyerekeknek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Hosszú, egészséges hajam van, először el akartam adni, de inkább nemesebb célra használnám fel, és hallottam, hogy külföldön a rákos gyerekeknek készítenek parókát az emberek adományozott hajából. Ilyenre van lehetőség Magyarországon is?
2012. aug. 15. 20:40
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én javasolnám,hogy keresd meg egy ilyennel foglalkozó szervezet honlapját, ott biztos találsz kapcsolat, elérhetőség fület és ők tuti, hogy meg tudják mondani, hogy hol vennék hasznát a kezdeményezésednek!
2012. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 16. 07:55
 3/4 anonim válasza:
Sikerült utána nézni? Ha nem, akkor privátban tudok adni címeket, ahol ezzel foglalkoznak és megbízhatóak.
2012. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet, pl. a Gyermekrák alapítványnak, de számos ilyen eberekkel foglalkozó alapítvány, egyesület fogad hajat parókakészítéshez.
2013. máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!