Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne egy one direction...

Ha lenne egy one direction koncert (magyarorszagon vagy azon kivul), es elmennel, akkor vinnel valakinek ajandekot?

Figyelt kérdés

Ha igen kinek es mit?:))

es ha nem miert?:$



2012. aug. 14. 20:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Hallgass valódi zenét. Ők csak playbackről tolják. ;)
2012. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

Mindegyiknek egy csokor dinamitot.

De csak ha elmennék. Egyébként nem fizetnék azért, szerintem nem érné meg.

Meg amúgy, ha vinne is valaki ajándékot, legfeljebb megköszönik és rá se néznek többet.

2012. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Bocsi,kihagytam: negatív hozzászólásokat NEM kérek. '-' ._.

utolsó: köszi,csak kíváncsi vagyok a véleményetekre,stb..:)

2012. aug. 14. 21:47
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
Én nem vinnék mert nem biztos, hogy tudnék velük találkozni. Ha pedig vinnék akkor valami jópofát, vicceset Ami jellemzi őket. Például Louisnak egy csíkos pólós zebrát egy répával vagy ilyen hülyeséget :D. Első hozzászólónak: Nem playbackről énekelnek. -.-" alapól az Xfactorban a 3.helyig jutottak. Vagyis tudnak énekelni. Másodiknak:Ha nem szereted őket akkor mér szólsz hozzá, vagy mér jössz be ebbe a kérdésbe? Köszönjük az értelmes válaszokat ;)
2012. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Az volt a kérdés, hogy ha elmennék, mit vinnék. Hát megválaszoltam. Nincs benne, hogy a rajongójuknak kell lennem. :D
2012. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)

jokeR: tudom azért mondtam:D köszi:)

2012. aug. 15. 18:59
 7/24 anonim válasza:
Nem vinnék semmit, mert szerintem úgyis ellöködne onnan a sok hülye fanatikus rajongó lány..és nemtudnám odaadni se stb. De ha lenne koncert, szívesen elmennék.
2012. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az xfactorban ők énekeltek, de aztán jött producerbácsi és hát a playback az ugye olcsóbb, mint felbérelni egy kiváló hangtechnikás csapatot.
2012. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Én is fan vok, és nem akarlak elkeseríteni téges, igaza van az előzö válaszolónak, a koncerteken mind az öten pla. -nek, de a többi híresség is ezt csinálja
2012. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 okoska:) ***** válasza:
honnan vagytok olyan biztosak benne hogy playbackről megy az egész, akkor mutassatok egy videót ahol látszik hogy playback és elhiszem!!!
2012. aug. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!