Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mostani, imax 3D-s szemüvegg...

A mostani, imax 3D-s szemüveggel milyen filmeket lehet nézni? (Lent! )

Figyelt kérdés

Hali!


Nem rég,voltunk megnézni az Ice Age 4-et,és kaptunk egy faszántos 3D szemcsit :D


Kérdésem:


Milyen filemekt lehet ezzel nézni?



(Utána keresgéltem a neten,de nem nagyon találtam...elvileg Color Code,de néhány képet is néztem Color Code "Kódolásban" és nem voltak 3D-sek :()



Előre is köszikeee :D Remote



2012. aug. 16. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
faszántó autó érdekelne?
2012. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha ?!

Mi a ...?

2012. aug. 16. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:

"Milyen filmeket lehet ezzel nézni?"


Bármilyent, amit kettő videó vetítővel egy ugyanilyen szemüveg két szűrőjén keresztül kivetítesz egy speciális vászonra, ami megtartja a kivetített fény polarizációs síkját. ilyen tulajdonságú pl a láthatósági mellény visszaverő sávja is.


Tudom, nem egyszerű Te kérdezted. Ezek az elengedhetetlen feltételei a vetített 3D kép nézéséhez készült szemüveg működtetésének. Itt több fizikai dolognak együtt kell működni ahhoz, hogy létre jöjjön a hatás.


..még esetleg a passzív 3D tv képernyőjén ki lehet próbálni mert az is hasonlóan jeleníti meg a 3D képet, de az nem biztos, hogy a polarizációs síkok egyeznek.


Még valami amit már máshol leírtam, lehet ezekkel a szemüvegekkel kísérletezni. A többi itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

2012. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!