Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magat?...

Citylife kérdése:

Hogyan védjem meg magat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Üdv!Nem vagyok még valami erős testalkat,de nem is vagyok gyenge.Az átlagosnál egy kicsit azért összeszedettebb gyerek vagyok,de még így is félek ki állni verekedésben egy gyerek ellen,mert ő kövérebb nálam.De én mindenben jobb vagyok nála(Futás,gyorsaság,nagyobbat ütök)és nincs önbizalmam abszolút.Semmi izom nincs rajta.ő 12/F én 11/F ő 65kilós,én meg csak 42-45 körül vagyok,de rajta lóg háj,rajtam meg izom is van.Esetleg az elbizonytalaníthat,hogy beszólogat?


Üdv: 11/f



2012. aug. 17. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég ha rá se bagózol.Nem kell mindig verekedni de ha odáig fajul el a dolog akkor úgy verd meg,hogy többé rád se merjen gondolni.Ha annyira fényezed magad,hogy jobb vagy nálla akkor állj ki vele és ne a p*csödet vakargatva várjál erre a kérdésre komoly választ
2012. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem se az volt a célom,hogy megverjem,de ő talál ki olyanokat,azért,hogy megverhessen,mint pl ez:Lek*rvaa*yáztál a facebookon.Pedig már rég letiltottam :/ Esetleg önbizalamt honnan szedjek? am köszi a választ :)
2012. aug. 17. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor verd agyon és tipord szét az önbecsülését.Nézzél sok bunyós filmet és tanulj
2012. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösziii... az elveszi szerinted,ha megverem?
2012. aug. 24. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!