Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm nagyon...

Van egy barátnőm nagyon régóta ismerem .11 éve 'legjobb' barátnőmnek mondja magát de van egy másik legjobb bnője akivel egyy uccában lakik. Mindíg irányítani akar, mindíg mindenen megsértődik amit csak mindok. Szerintetek igaz barát vagy sem?

Figyelt kérdés

ez volt a legutóbbi:ok hányra mennyek??

hová??:)

-,- elétek szőkém :DD??:DD

ok csá

innentől meg szünt a beszédikapcsolatunk -.-


2012. aug. 5. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én már rég leültem volna vele és megbeszéltem volna szemtől szembe az egészet. Csakhogy tisztázzuk. Mindig mindenen megsértődik? Hát azt látom :PP Mindig irányítani akar? Ne hagyd neki! Ne hagyd, hogy ő legyen a dominánsabb! xdd És mivel is akarna téged folyton irányítani?
2012. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazabol ot zavarja minden..olyanja is van hogy gondol eggyett és elkezd basz@gatni..nagyon elegem van belole flegma nagykepu öntelet ribi..mert h egyreszebbek leszunk:DD-->es ez a fejebe szallt (nincs ekezet tudom de telorol vagyok boccs)
2012. aug. 5. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!