Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Így most hogy menjek iskolába?...

Így most hogy menjek iskolába? Teljesen elcsesztem a hajam.

Figyelt kérdés
A fodrász pontosan úgy vágta le ahogyan elmondtam, de nem tetszik. Rövid lett és nem is tépte meg rendesen. Most olyan mint a videóban: http://www.youtube.com/watch?v=asFRdyB4ovY&feature=related csak gázabb kiadásban és vörös is lettem. Nem vagyok emo. Csak szerettem volna egy rövid frizurát, de ez nem tetszik. Ha még olyan lenne, mint a videóban.
2010. aug. 28. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Mi a kérdés?

Ha az, hogy hogyan menjél iskolába, akkor csak azt tudom mondani, hogy úgy, mint eddig. Ezzel már nem sokmindent tudsz kezdeni.

2010. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát valami lelki támogatás kéne
2010. aug. 28. 18:51
 3/14 A kérdező kommentje:
volt már így valaki?
2010. aug. 28. 18:51
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Első vagyok. Én is így voltam vele tavaly; s*ggik érő hajam volt, de elmentem a fodrászhoz, és elég rövidre vágta, rövidebbre, mint akartam. Egy csomó ideig ezen keseregtem, de végül megnőtt a hajam, most hátközépig ér, és ez így jó. Szerintem ezt a "sebet" csak az idő gyógyítja be, mondhatok én bármit.
2010. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem is rontották már el a hajam suli előtt, de pár hét és más formát kapott, akkor már jobb volt valamivel.

nem tudod máshogy fésülni/vasalni? vagy pont felturbózni? szóval valahogy más formát adni neki?


de ne aggódj, nem nagy katasztrófa, hamar megnő, legalább egy kicsit, és jobb lesz. amikor nekem szúrták el, utána a suliban sokan dicsérték, mert nagy volt a változás az előzőhez képest. szóval ha nálad is feltűnő a változás, valószínűleg inkább meglepődnek majd, és pozitívan állnak az új frizurádhoz:)

2010. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

kb félévenként változtatom a frizkómat és szerintem (és mások szerint is) a vállig érő barna hajam elég jó volt

amúgy most feltupíroztam és így olyan emos lett, pedig nem vagyok az, majd valahogy normálisan beszárítom

2010. aug. 28. 19:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hordj sapkát! Nagyon tetszik ha egy lány sapkát hord. :*
2010. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

wáo! tök tuti ez a videó! de én egyszerűbben is elintéztem volna. egy szó és rá lehet jönni: konnektor.

xD

2010. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ne szomorkodj! a haj megnő, és ha folyton azon izélsz, hogy: jaj de szar a hajam, akkor az emberek is ezt kezdik gondolni. viseld büszkén! akkor senki sem gondolná, hogy nem tetszik! ja és csak 1-2 embernek mondd, hogy nem tetszik...:)

én is pont ma voltam fodrásznál... nem olyan lett a hajam mint akartam, de nekem tetszik:D úgy nézek ki, mint egy ázott kutya....:D

2010. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ouuh, ugyan ez volt velem is, :S

még 3 éve szőke tincseket akartam a hajamba, tett is bele a fodrász párat, h megnézzük hogy áll. aztán tetszett és elmentem hogy még pár vékony tincset tegyen bele, és a tanuló csaj teljesen elrontotta és teljesen szőke lettem..aztán az otársaim nagyon cikiztek, utáltam a hajam, utána lassan megszoktam... 2x kellett visszafestetnem barnára, mert ledobta a festéket a szőke haj, aztán meg a barna lassan kifakult és kb 3x vágattam le mire eltűnt az összes festett haj :D

most utólag belegondolva nem volt annyira rossz, azt bántam, hogy a fodrásznő annyira felelőtlen volt, hogy nem segített a tanuló csajnak... akkor lehet nem lettem volna szőke-barna-vörös-csibesárga :D:D

2010. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!