Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vet már valaki igénybe külföld...

Vet már valaki igénybe külföldit-öl kölcsönt a western unionon keresztül?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam, hogy ad kölcsönt. Én eurót utaltam rajta keresztül.
2012. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A western uniontól nem kölcsönt lehet felvenni, hanem pénzt lehet küldeni külföldre vagy külföldről ide! Az a lényege, hogy amikor küldik nagyon hamar felveheted a pénzt. ( a helyesírásod borzasztó!).
2012. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Helló

Én egy nyugdíjas bankár, aki azon dolgozik, hogy szívét a bankom. Nekem van egy csomó pénz a számlámon, és az én gondom az, hogy segítsünk az embereknek, akik nem rendelkeznek a szükséges eszközöket a projekt megvalósítására, segítek embereknek komoly és őszinte, aki tudja visszafizetni a kölcsönt a szokásos időben. Ez el fogja hagyni a feladatot szorosan együttműködött az ügyvédemet a eljárásoknak befejezni ezt a tranzakciót. Kínálok hitelek rövid, közép és hosszú távon a 2000 € 500.000 € és azon túl. Saját csomó történik 2%-os kamatot.

e-mail:gomezm886@gmail.com

michele

Jász-Nagykun-Szolnok megye, salvati

gomezm886@gmail.com , 0000000000

Ár: 12 Ft, Kínál, Feladás ingyen: 2012. 06. 18.

ezt találtam hirdetésben!!!

szerintetek ,van ilyen ???

2012. aug. 19. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát persze! Többnyire Nigériából jönnek az lyen és hasonló emailek. Nehogy bedőlj nekik!!!
2012. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez nem email. volt, hirdetés volt !
2012. aug. 19. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy! Eben-guba! Nyilván a hirdetésre sem sajnálják a pénzt a nagy haszon reményében. Sajnos lesz, aki bedől nekik.
2012. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelenteni kellene a NAV-nak. Ők majd utána néznek.
2012. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!