Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van két utcabeli fiú, legjobb...

Van két utcabeli fiú, legjobb haverok. Az egyikkel együtt vagyok lassan 2 éve, a másikba meg beleestem. Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Elég nehéz helyzetben vagyok. A két fiú, már legalább 10 éve ismerik egymást. Amelyikkel nem vagyok együtt, azzal nagyon jó haverok vagyunk, mindent megbeszélünk.. tetszik nekem, és én is neki.. már volt, hogy beszélgettünk és mondta hogy jó csaj vagyok meg minden, DE.. ugye a legjobb haverja az én barátom, stb. Már próbálom takargatni azt hogy szeretem, hónapok óta.. Mellesleg van barátnője (1 hónapja). Ma éjjel áthívott magához engem, és egy barátját. Először csak keveset ittunk, hogy meglegyen a hangulat, de aztán kóstolgattunk mindenféle italt és bizony elfajultak a dolgok. Bevallottam a fiúnak, hogy szeretem és meghalok ha ránézek, és szenvedek, stb. Most így józanul felkelve itthon, legszívesebben elásnám magam... mit csináljak? Beszéljek vele? Ezentúl annyi a "barátságunknak"?


"egy kétségbeesett 17 éves lány"



2012. aug. 19. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
jobb lesz mindent most tisztázni mielőtt késő.. de a fiú-fiú barátság többet ér általában mint a lány-fiú... Te leszel hanyagolva bocsi
2012. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is attól félek :S
2012. aug. 19. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:

hát igen..ahogy mondtam...

bele kell törődnöd. el kell mondanod a barátodnak

2012. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!