Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azon kaptam magam, hogy a...

Azon kaptam magam, hogy a legjobb barátnőm, már nem jár el hozzám, nem megyünk együtt sehova. Talált magának mást. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy én nem vagyok mostanában olyan jó tanuló(nem egy suliba járunk) én gimis vagyok. Múltkor tanultam , és át akart jönni(ami nagy ritka mostanában) mondtam neki, ne haragudj de tanulnom kell. Erre ő? Akkor megyek a másik barátnőmhöz. Nagyon fájt! Ma is vele ment el próbálni, engem nem is hívott! Most hagyjam ott, keressek mást? vagy mi legyen? Segítsetek! Én 15 ő 14
2009. febr. 2. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Ha fontosnak tartod a kapcsolatot beszéld meg vele. 14 évesen még nem igazán ez érett kapcsolatok a jellemzőek, ezért nem kell annyira magadra venni.
2009. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!