Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki gimibe/középsuli...

Van olyan aki gimibe/középsuliba fogszabályzóval (a szájában) került be?

Figyelt kérdés
Most végeztem el a hetediket.Nem ártana egy fogszabályzó,de attól félek ha 8.-ban felrakják és gimibe is még kell kiröhögnek,kiközösítenek vagy a fiúknak nem tetszek és hiába szednék le másodikba örökre nyoma maradna neki.Mit csináljak -rakassam be és hagyja h gúnyoljanak-vagy-várjam meg az érettségit.Tudom h hülyeség amit gondolok mert biztos lesz aki elfogad csak bizonytalan vagyok.

#barátok suli közösség
2012. aug. 20. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Gúnyolni?:D

Hidd el nekem a fogszabi igen is menő.Sokkal,de sokkal jobb mint az életed leélni göbre fogakkal.Ha valaki meg sérteget , akkor gyerekes és ennyi. Amúgy is ha valaki fogszabályzóval ismer meg akkor annak az lesz majd furcsa amikor leveszik:D Szerintem ebben semmi aggódni való nincs.

2012. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több ilyen osztálytársam is volt, és nem rémlik, hogy bárkit is gúnyoltak volna érte. Én például már többször is randiztam fogszabályzós lánnyal, és azon kívül, hogy észrevettem, hogy van neki, nem is törődtem vele. Ha valaki szép, akkor egy fogszabályzótól nem lesz csúnya, és még csóknál sem volt sose zavaró :D

22/f

2012. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj de bolond vagy :-) Szerintem mindenképp rakasd fel, a felnőttkori fogszabályzó sokkal drágább, és a fogszabályzó egyáltalán nem ciki,ellenben a csilicsálé fogakkal! Nekem, van egy osztálytársam, fogszabályzós, és ÁLLANDÓAN mosolygott, alapjáraton mégcsak nem is szép lány, de minden fiú oda van érte! Nem ezen múlik :) Hajrá!!!
2012. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én fogszabályzósan megyek kilencedikbe,nem rég tették fel.Nem érdekel,hogy kiröhögnek-e,mert mindig jobb,mint a görbe fog.Ja és 18 év felett már nagyon drágák a fogszabik.
2012. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én most leszek végzős, de én fogszabival kerültem be és egyáltalán nem volt gaz. nem csufolnak pláne nem röhögnek ki és a pasizasban sem akadály (én rögtön felszedtem egy helyes srácot;)) szal csak nyugodj meg és tetesd fel!;)
2012. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!