Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5 hetes terhes vagyok, es nem...

5 hetes terhes vagyok, es nem tudom ki a baba apja! A parommal es egy masik ferfival voltam együtt egymast követöen termekeny napjaimon. Kitöl lehet a baba?

Figyelt kérdés
A problema, h mindketten tudnak a terhessegröl, de a parom viszont nem tud a masik ferfirol. A parom belemjött 2-szer is, a masik ferfi allitja, h az elövaladekbol öve a gyermek es harcol erte! Mit tehetek, elsö gyerek lenne, menjek el abortuszra?
2012. aug. 20. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem igaz :((
2012. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mar nem tudom.
2012. aug. 20. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Abortuszt ne!

Kivéve ha a babának rossz életkörülményei lennének.A gyerek sorsáról te döntesz végső soron nem az apa vagy esetleg egy másik férfi.Úgy dönts , hogy a babának legyen jó. sok sikert!

2012. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És mit mondasz a "párodnak", miért veteted el? Ha már megcsaltad, és gyereket csináltattál a másikkal, állj szépen oda mindkettejük elé, válassz közülük, és csináltassatok majd apasági tesztet. Ha a gyereknek "2 apja" lesz, akkor annak súlyos következményei lesznek a lelki világában.
2012. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A kerdes az h meddig birna el a lelkiismeretem,h a paromnak ne mondjam el,lehet h megsem ö az egyedüli apajelölt. Marpedig zsarol es ha esetleg megjelenik a masik ember muszaly a parommal szemben öszintenek lennem! De akkor nagy az eselye,h mi szetmegyünk es maris nem a megfelelö körülmenyek köze születne a baba :(
2012. aug. 20. 16:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Legyszi van meg valami ötlet vagy javaslat? Varom a hozzaszolasokat...es elöre is köszönöm!
2012. aug. 20. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a párodtól van a baba, de biztosat csak DNS teszt után tudhattok. Én akkor is azt mondom, hogy egy ilyen nő nem való anyának.
2012. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ertem :( köszönöm :( A 30-as eveimet taposom,es termeszetesen szeretnek meg idejeben Anya lenni,parommal gyerekeket nevelni.Sajnos a kedvesemmel nem jött össze a 8 ev alatt,es soha nem meltatott arra,h utana jarjon esetleg benne van-e a hiba.Most pedig ugy sikerült,h sikerült es ezek alapjan gyanitom,h sajnos a masik embertöl :(
2012. aug. 21. 14:34
 9/9 Lívia268 válasza:
Mi lett a történet vége?
2023. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!