Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetne bebizonyítani a...

Hogy lehetne bebizonyítani a barátnőmnek azt hogy nem vagyok fent chaten?

Figyelt kérdés
Ez kicsit fura kérdés de elmagyarázom. Facebookon beszélgetünk és én mondtam neki hogy megyek ebédelni mondja hogy oké mikor vissza értem nekem esett és azt mondta hogy biztos más lánnyoknak irkálgatok mer kise léptem chatről mer mikor ki lépünk nem rögtön tünik el a kis ikon az oldalról hogy fent vagyok vagy nem csak akkor ha ujból frissül az oldal vagy te uból frissited.Ő azt hitte hogy ott vagyok ez miatt. arra lenék kiváncsi hogy valamien programmal utánna lehetne járni hogy mikor voltam fent és mikor nem ? és oda adnám neki a programot és nézze meg hogy tényleg nem voltam ott mer most sajnos azt hiszi hogy megcsalom.
2012. aug. 20. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Van, amikor csak akkor frissít az adott személynél, ha a chatet frissíted. Pl újból belekattintasz.

Nem azért, de akkor nagyon megbízik benned, ha ilyet feltételez.

2012. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le kell koptatni az ilyen rinyálós ribiket.
2012. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!