Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben nagyon...

Az utóbbi időben nagyon felkeltette az érdeklődésemet a Francia Idegenlégió. Minnél több dolgot szeretnék megtudni az Idegenlégióról. Megéri-e belépni? Milyen egy átlagos nap? Mennyire veszélyes egy bevetés?

Figyelt kérdés
Természetesen minden választ szívesen fogadok, de nagyon örülnék ha olyan emberek is írnának akik voltak az Idegenlégióban és saját tapasztalatból tudnak mesélni nekem.

2012. aug. 20. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezd Vanek B. Eduárdot.
2012. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ki készítnek teljesen. Menj el katonának. Ha szerencséd van és szereted, ha nincs sok akció, akkor irány a Balkán (pl. Ciprus); ha "kell" az adrenalin akkor Afganisztánba...
2012. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 21. 13:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam Rejtő Jenőt, mert abból is sokat lehet megtudni. :) Köszönöm.
2012. aug. 21. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Rejtő Jenő Légiója nem a valóságot árulja el...nem minden esetben. :)


Az első 2 választ hagyd figyelmen kívül! :D


Nos...:D


Megéri-e? háát ami azt illeti, attól függ. :))) Fizetése egy kezdő Légiósnak 1200 euró. szerintem nem nagyon éri meg,de mindenki döntse el maga. :)

fizetésről itt tudsz bővebben tájékozódni:


[link]


Egy átlagos nap...

Mindig más. Más,ha a kiképzésen vagy, más,ha már légiós vagy és pl. az alpokban teljesítesz szolgálatot az ezrededdel.

De nagyon kemény. :) Sok a megkötés.


A bevetés minden esetben tartogat veszélyeket. Bár a légió tulajdonképpen csak békefenntartóként van jelen pl.fr. guyana-n, arab emirátusokban, de fegyveres konfliktusok lehetnek. És van halálos eset is. Kiképzésen is meghalhatsz, bevetésen pedig ugyanúgy. Nem veszélymentes! :)


Ha többet szeretnél tudni a Légióról,és egy légiós tapasztalatait szeretnéd tanulmányozni,akkor figyelmedbe ajánlom ezt az oldalt:


vasihazafi.hu (>oldalt idegenlégió rovat)


[link]


Remélem tudtam segíteni. ;)


Honeur et Fidelité!!!

2012. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az írásodat sokat segítettél. Azaz oldal nagyon hasznos sok mindenre választ ad.


Honneur et fidélité! :)

2012. aug. 24. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!