Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találom a Bibliában ezt a...

Hol találom a Bibliában ezt a részt? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Valaki felsorolja, hogy milyenek lesznek az emberek, amikor Jézus újra eljön a Földre. Olyanra emlékszem, mint pl. a kapzsi, önző, pénzsóvár, szüleikkel engedetlenek. stb. Valaki tud mondani igehelyet?!

#Biblia #Jézus #itélet idő
2012. aug. 21. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nemhívőként tettem kísérletet arra, hogy segítsek neked. De csak azt találtam, hogy a Bibliában nem szerepel második eljövetel.

Az online biblia szerint

– kapzsi szó előfordulásai:

Példabeszédek könyve:1:19

Ilyen az útja minden kapzsi embernek: gazdájának életét veszi el.

Róma levél:1:29

Akik teljesek minden hamissággal, paráznasággal, gonoszsággal, kapzsisággal, rosszasággal; rakvák, írigységgel, gyilkossággal, versengéssel, álnoksággal, rossz erkölcscsel;

– önző:

nem található

– pénzsóvár

I. Timóteus levél:3:3

Nem borozó, nem verekedő, nem rút nyereségre vágyó; hanem szelíd, versengéstől ment, nem pénzsóvárgó;

II. Timóteus levél:3:2

Mert lesznek az emberek magukat szeretők, pénzsóvárgók, kérkedők, kevélyek, káromkodók, szüleik iránt engedetlenek, háládatlanok, tisztátalanok,

– szüleikkel

nem telálható

– engedetlen

linket adok, mert sok helyen szerepel

[link]

2012. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. II. Timóteus az amire gondoltam!:)
2012. aug. 21. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!