Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek h megengedje?...

Mit tegyek h megengedje? Mivel gyözem meg?

Figyelt kérdés
Most megyek 7.-be és a régi iskolám összevonták egy kicsit rosszabb iskolával és anyukám nem engedi h oda járjak de nagyon szeretnék mert nagyon szeretem a barátaimat és a tanárokat is és lehet hogy egy új közöségben nem tudnék úgy tanulni.Anyukám átakar vinni egy msáik iskolába amihez hogy felvegyenek énekelnem kell de azt mondta ha csunyán éneklek elvisz egy másikba ahol tuti felvesznek.De z mégmesszebb van és még rosszabb.Szerintem már csak azért sem akarja hogy oda járjak.Kérlek segtsetek nomális válaszokat! NEM AKAROK ELMENNI.
2012. aug. 22. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A te döntésed kell, hogy legyen. Melyik a jobb? Ha van 5 új osztálytársad, vagy ha te kerülsz 29 tök idegen gyerek közé? Ha összevonják a 2 sulit, akkor szerintem az osztályok ugyanúgy maradnak. Nem hiszem, hogy csinálnának 60 fős osztályokat, egyáltalán hova férnének el. Anno nálunk is ez volt, az osztályok ugyanúgy maradnak. Még ha lesznek új osztálytársaid, attól te még tudsz ugyanúgy tanulni. Ne a suli hírneve legyen a mérvadó.
2012. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!