Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegem van! Segít valaki?...

Elegem van! Segít valaki? többi lennt.

Figyelt kérdés
khm,khm...már nembirom tovább...nagyon szar az életem ! 14 éves lány vagyok,17 évesen 1 éve meghalt a tesóm...Addig minden rendben volt,de azóta nem jó a kapcsolatom a szüleimmel,egyszerűen alig vagyok velük,meg még úgyérzem,hogy félek is apukámtól...Semmi rosszat nem csináltak velem,mindig is szerettek és most is,mindent amire vágytam eddig megkaptam.de nem beszélek velük,úgyértem ugy hogy órákat elbeszélgetek velük olyan nincs...ck 3-4 szó egész nap...A tesóm nagyon hiányzik,majdnem minden nap sírok miatta,mert annyira hiányzik,nemtudom elviselni,hogy már nincs velem,magam maradtam,és sokszor egyedül érzem magam...!! A szüleim meg úgyérzik,hogy utálom őket,ezt már megmondták a szemebe,és kérdezték,hogy mit tettek ők nekem,hogy ilyet vagyok velük,de viszont nem igy van,és nemtudom nekik elmondani,mert sírva fakadnák,és ck magamban tartom és hallgatok,aztan kisirom magam és igymegy tovább mindig...segtisen valaki kéremszépen...
2012. aug. 22. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
talán el kéne menned egy pszichológushoz.
2012. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hol laksz? Esetleg találkozhatnánk...
2012. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uff pszihologus? ne már...:(((


Bocs,de én nem ismerkedni akarok,csak segitséget...

2012. aug. 22. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, te segítséget kértél, én mondtam h menj pszichológushoz. Ebben más nem tud segíteni, innen meg csodát ne várj. Nem muszáj a szüleidnek se szólni a pszichológusról, nagylány vagy már, el tudsz menni oda egyedül is
2012. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek, pszichológus. Itt a suli, menj oda az első héten a sulititkárhoz, hogy szeretnél sulipszichológushoz menni. Csak ő, a pszichológus, az osztályfőnököd és te fogod tudni, hogy nála voltál. A problémádat meg csak a pszichológusnak kell elmondanod, akinek titoktartási fogadalma van. Szülődnek nem kell szólni, teljesen ingyenes. Én is jártam hozzá egy darabig, bár nem ilyen problémával.
2012. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat,de nem tudok eljutni a pszihologushoz,SZerbiában élek egy faluban,és itt nicsn oylasmi...autoval kell elmenni Zrenjaninba ahol találni Pszihologust .... Esetleg a suliban megprobálom...
2012. aug. 23. 00:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A sulit próbáld meg mindenképp, ha ott nincs is iskolapszichológus, akkor is segíteni fognak neked találni egyet
2012. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!