Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hazudtam valamiről, de utólag...

Hazudtam valamiről, de utólag úgy érzem, hogy ezzel jobban leégettem magam, mintha nem mondtam volna semmit. Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
Minden nap erre gondolok,hogy mekkora hülyeséget csináltam. Nem tudom kiverni a fejemből és elég rosszul érzem magam. Nem vallhatom be,hogy hazudtam, mert az még cikibb lenne.
2012. aug. 23. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj tovább és tanulj belőle.
2012. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ.Próbálok, de nem tudom kiverni a fejemből.
2012. aug. 23. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy akiknek mondtad a dolgot, nagyon törődnének vele, lehet ám az ő szemszögükből nézve ez is csak egy a nap során hallott jelentéktelen infók egyike, még ha valójában nem is igaz. Szóval ha nem piszkálnak vele/nem emlegetik vissza, valószínűleg nem is nagyon izgatja őket, úgyhogy neked se kéne stresszelned miatta. :)
2012. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!