Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel?

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Egész életembe egy nagy álmom volt: bejutni az ország egyik legjobb egyetemére, egy magas ponthatárú szakra. Rengeteg mindent tettem érte, többek között javítóérettségiztem tegnap töriből, a jövő héten pedig egy választott tárgyból fogok. Hónapok óta éjjel-nappal csak a tanulásból állok, és nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna. Minden bizonnyal nem fognak felvenni. Bele vagyok már most betegedve. Fogalmam sincs, hogy most mi lesz. Felvesznek 2. helyre oda, amit csak azért írtam be, hogy oda úgyis bekerülök, de előre tudom hogy utálni fogom. Sírógörcseim vannak, ki vagyok borulva tegnap óta. Mit csináljak? :(

20/L


2012. máj. 10. 18:22
 1/4 anonim válasza:

Nekem sem fog idén úgy sikerülni az emelt bioszom, ahogy szeretném, tuti, hogy nem is fognak felvenni orvosira, de nem halok bele..majd jövőre újra próbálkozom, addig dolgozom valahol. Túl magasak a ponthatárok, miért nem választottál valami kevésbé felkapott szakot? Költségesre nem tudsz menni?

18L

2012. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert tudom, hogy mi akarok lenni, és csak ez érdekel. Egy évet már lehúztam egy olyan szakon ami nem érdekelt, de a szüleim erőltették. Ha akkor ide jelentkezek ahova most, bekerülök :(
2012. máj. 10. 18:29
 3/4 anonim válasza:
:( Mindegy, szerintem ne keseredj el..még elég fiatal vagy, az se gáz, ha jövőre még egyszer megpróbálod, max leteszel egy okj-t vagy nyelvvizsgát, vagy emeltezel.
2012. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
megkérdezhetem, hogy milyen szakra akartál volna menni?
2012. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!