Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemsokára suli, és nem tudom,...

Nemsokára suli, és nem tudom, hogy viselkedjek vele (? )

Figyelt kérdés
Szóval 1 éve (igen, elég régen) szakított velem az exem. egészen suli végéig nem is beszéltünk, nyár elején megbeszéltük, hogy ő tudja hogy szeretem, és sajnál is, mert tudja, hogy mennyit szendvettem miatta, de nem "úgy" gondol rám. Elég jól elbeszélgettünk, haver szinten, összetalálkoztunk az utcán, köszöntünk egymásnak és mentünk tovább (kicsit idegesnek tűnt, gondolom én is :D ) szóval a kérdésem, hogy hogy viselkedjek vele? a köszönés persze alap, de úgy gondolom, hogy nem megyek oda cseverészni, mert remélem, hogy ő jön majd oda...

2012. aug. 23. 17:36
 1/2 anonim válasza:
Beszélges vele továbbra is mindt ha semmi sem történt volna és majd az idő megold mindent :)
2012. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi csak eléggé parázok :D
2012. aug. 23. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!