Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára majd találkozok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára majd találkozok a barátom anyjával, és nemtudom, hogy majd hogyan viselkedjek vele . Lentebb leírom pontosabban. (? )

Figyelt kérdés

Szal barátommal 5 hónapja vagyunk együtt, az anyját nem ismerem, csak hallásból, és ő is engem csak hallásból, de amúgy nem szoktak nagyon rólam beszélni. Én szüleim nagyon jól ismerik és szeretik barátomat. Hallásból egész jóarcnak tűnik, hogyan viselkedjek vele? Mert eddig csak pár barátom anyját ismertem, de az is rég volt már, és izgulook..:S mert nagyon szeretném, ha szimpatikus lennék neki. :D

Köszönöm az értelmes válaszokat. ^^


2011. ápr. 9. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez alapvető tudás, de leírom neked.. ^^

szóval add magad, ne mutasd magad másnak és legyél udvarias velük, beszélgess velük.. helyzettől is függ, hogy hogyan kell viselkedned.

2011. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj ezen. Légy tisztelettudó, udvarias, de természetes.

Lehetőleg legyetek egymással visszafogottak a szülők előtt. Egy tanács még, hogy ne menj bele hosszú monológokba az elején az emberekkel, adj rövid, egyszerű, tisztán érthető válaszokat, ne beszélj túl sokat.

2011. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó hát ez persze, hogy alapvető ... de olyan különlegesebb dolgokra értettem, hogy lenne e valami amire esetleg külön kéne figyelnem vagy mittomén :D
2011. ápr. 9. 22:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ . :D
2011. ápr. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!