Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kaptatok már hibátlan monitort...

Kaptatok már hibátlan monitort, ha pixelgarancia nélkül rendeltétek?

Figyelt kérdés

Jövőhéten én valószínűleg berendelek egy 24-es Dell-t. Alapból nem kérnék hozzá sem kalibrálást, sem pixelgaranciát, mert kalibrálást ingyen is megtudom oldani.

A problémám ezzel az, hogy szerintem a boltok azt csinálják, hogy a visszaküldött pixelhibás monitorokat küldik ki az ilyen embereknek, mint én, szépen újracsomagolva, hátha nem tudok 3 napos visszaküldésről...

Egyszer már rendeltem neten keresztül és az a monitor pixelhibás volt, érdekelne, hogy mások is így jártak-e...



2012. jún. 2. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennél jóval egyszerűbb besétálni a boltba, levenni a polcról egy monitort, és megvenni garanciával vagy anélkül. Aki odatette, nem tudhatta előre, ki és milyen konstrukcióban fogja megvenni.


Már csak azért is jobb ez az opció, mintha neten rendelnéd, mert így szállítás közben biztosan nem esik baja, ha vigyázol rá.

2012. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A problémám ezzel az, hogy szerintem a boltok azt csinálják, hogy a visszaküldött pixelhibás monitorokat küldik ki az ilyen embereknek, mint én"...túlkombinálod.



Normálisabb boltokban amúgy sztem ki lehet bontani, és ott helyben megnézhetitek. Amúgy ja, enyémnek se volt semmi baja, 23-as Dell.

2012. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha nten rendelem akkor 5-6.000 Ft-ot megspórolok és ha egy-két nap múlva jön ki pixelhiba, akkor is visszaküldhetem. Ha helyileg veszem, nem fogják kicserélni.
2012. jún. 2. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!