Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor hazaérek a LEJELSZÓZOTT...

Mikor hazaérek a LEJELSZÓZOTT gépemen játszik a tesóm, meg a haverja, direkt vártam az ajtóba, hogy ne vegyenek észre, hogy ott vagyok, és belenéztek a facebook-omba is. Milyen bűncselekménynek minősül ez?

Figyelt kérdés

És mit lehet kapni érte (ugyértem, büntetést)?

Vagy elég büntetés, hogy a tesómat leteptem a földre, a haverját meg jól nyagonvágtam ????? xD


2012. aug. 24. 18:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy minek minősül, mint pl.: okíratokkal való visszaélés
2012. aug. 24. 18:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem büntethető, ha csak te nem torlod meg valahogyan. Egy-két nyaklevest én adnék nekik, olyan jó szaftosat egy tesco-s döglött ponttyal.
2012. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De azt nem tudom felfogni, hogy hogy kapcsolták be a gépemet, a facebookba bejelentkezve volt ez igaz, de minek jelentkezzek, ki ha egyedül én tudom a géphez a jelszót
2012. aug. 24. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen floppy kódtörő, de létezik CD-s változatban is. Én kipróbáltam a gépemen és műxik. Az a lényel, hogy azt bootolja be először, és feltöri.
2012. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
válts jelszót olyanra amiben van kis és nagy betű is meg szám is. ezt hosszúságtól függően akár évekig is eltarthat feltörni. vagy használj bináris jelszót, de ez min. 10-15 karakter legyen
2012. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és egy 14 éves honnan szed ilyen feltörő cuccot? valamint a tesóm 12 a haverja 14
2012. aug. 24. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Neten találtam én is, simán, letöltöd, felrakod egy CD-re és kész. Nem nagy tudomány.
2012. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!