Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Konkrétan szeretném a segitség...

Konkrétan szeretném a segitségetek kérni. Kizártak közmunkábol és 3évre megvonták tölem a bérpotló juttatást :-/ Mit csináljak? Ha valaki hasonlo cipöben van vagy van vmi használható ötlete ide irjon. Kösz.

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Koldulj.
2012. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

miért vonták meg, mi történt?

lehet még / van értelme fellebbezni ?

2012. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
allitolag nem vállaltam el a munkát
2012. aug. 26. 09:19
 4/19 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy egy évre lehet csak kizárni, és eszerint a koziranytu.hu szerint is:


[link]

2012. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3évet mondtak...

Ez lesz ám a igazi fogyokura:-)

Nem kell ide csodaszer v tabletta.

Csak ugy serceg majd rajtam zsiiir:-)

Bár nem vok kövér ugy 4-5 kilo fölösleg azér akad rajtam

2012. aug. 27. 14:39
 6/19 A kérdező kommentje:

174 cm vok de majd 70kg szoval kissétulsúlyos vok állitolag 65 lenne a ideális.3évig csak szodát iszok

néha tszek bele kis bort is :-)

2012. aug. 27. 14:44
 7/19 A kérdező kommentje:

amugy sztem ez hasraütésre megy attol függ mennyire vagy szimpatikus....

Ha nagyon unszimpatikus vagy eltilthatnak akár 10 évre is és akkormár tényleg nem marad más csak a nyuggerek és egyéb versenyzők házi kedvencei.

Pörköltnek vagy rántva :-D

2012. aug. 27. 15:02
 8/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk arra esetleg nem gondoltál, hogy bérpótló segíííjke helyett rendes munkát keress...?

Abból nem nagyon zárnak ki senkit, legfeljebb nem vesznek fel egyik vagy másik helyre, na de nem igaz, hogy ha végigjárod a pályaudvarokat, tescokat, meg a boltokat, akkor sehova nem vesznek fel előbb-utóbb árufeltöltőnek, eladónak, vagy vaspakoló munkásnak :P

És jobban is fizet, mint a bpj, meg azzal is le lehet fogyni. Úgy, hogy még eszel is mellette.

2012. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Ki mondta, hogy 3 év? A munkaünyi központ, vagy az önkormányzat? Kérdezd meg a munkaünyi központ mikortól tudod újra regisztrárltatni magad megint. Kb. 2 hónap múlva. Az érvényes jogszabályok alapján megint igényelhetsz bérpótló juttatást, ha egy évig együttműködsz a munkaügyi központtal. Azonfellül azt is el kéne intézned, hogy a TB-t havonta, az önkormányzat fizesse helyetted.
2012. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: hát pedig nem fog kapni semmit, pont úgy, ahogy mondták neki. És ez nem valami új dolog, már vagy egy éve így van:


[link]


Egyébként a bpj neve is már "foglalkoztatást helyettesítő támogatás", és az önkormányzat adja.

2012. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!