Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyorsétterembe bárkit fölveszn...

Gyorsétterembe bárkit fölvesznek dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz bárki alatt?

Ha büntetlen előéletű, akkor van rá esély.

2012. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom,hogy tényleg bárki mehet,én is ott gürizek,és vesznek fel embereket,végzettség se kell hozzá.Mindig kell az ember,és nem értem,hogy sokan panaszkodnak a környezetemben,hogy munkanélküliek,de ilyen helyre nem mennek,szerintem csak lusták,panaszkodni jobb.Tényleg szar meló,de jobb mint a semmi,és nem értem miért nem elégszenek meg az emberek azzal a lehetőséggel,ami adott..
2012. aug. 24. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:

16-17 éves koromban dolgoztam mekiben, tehát igen, bárkit. Van, aki a diplomáját letagadja az elbeszélgetéskor.


Egyébként azért panaszkodnak, mert itt élünk, nincs lehetőség. A mekibe se fog menni egy 40 vagy 50 éves nő/férfi. Képzeld el a 20 évesek között... ez nem arról szól, hogy mindenki panaszkodik. Igen, erről, de az átlagember mit tud csinálni, hol tud munkát keresni?


Mellékesen nem beszélnék a mekiről többet, de oda ne menjen senki (bár biztos hely váltogatja), mert egy életre megutálja az ott dolgozókat. Mást nem - esetleg a sok adatot amit tudni KELL, a gyakorlatot, de utólag ezek senkit nem fognak érdekelni -, de nagy valószínűséggel lesz egy kis ny0morult, aki b@szogatni fog. Itt ez volt, el is jöttem, és csak az ember miatt. Köztudottan egy s3ggfej volt, és mindenkivel szórakozott, MEGTEHETTE, és ez a legviccesebb, pedig ugyanolyan részmunkaidős volt mint én...

2012. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, látszik, hogy még nemrég dolgozol ottan. (1 év alatt)
2012. aug. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!