Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen gyakran viszitek le...

Ti milyen gyakran viszitek le a gyerekeket a McDonald's ba vagy valamilyen más gyorsétterembe?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2 éves múlt...2x volt eddig.
2012. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom, 2x voltuk eddig Mekiben, de egyszer sem kért belőle, pedig csak salátát akartam adni neki. :)
2012. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
3 éves lesz a fiam, egyszer sem voltunk még, de nem is tervezem. Mi sem járunk egyébként.
2012. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
3,5 éves a lányom.2 éves volt amikor először odavittük.Azóta havi egyszer járunk.
2012. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Van aki heti egyszer?
2012. júl. 28. 15:15
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vinném ilyen sűrűn. Nem vagyok Meki-ellenes, de mióta gyerekem van, azért jobban odafigyelek arra mit eszik, és mi mit eszünk.
2012. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

14 hetes koráig,mert addig dolgoztam terhesen egy gyorsétteremben.

Viccet félretéve,soha nem vittem és nem is fogom.

2012. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk havi egyszer kb. Mi szeretjük a Mekis kaját, hiába nem egészséges. A lányom általában krumplit eszik, meg néha 1-2 csibe falatot. De hamburgert, sajtburgert nem kap. Nyilván szénsavas üdítőt sem. Dobozos Happy day almalé van a Happy Meal menühöz, legalábbis ha kéred.
2012. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

1,5 évesen evett sajtburger menüt először.

Heti 1x járunk.

Munka vagy más intézni való végett be kell mennünk Budapestre, gyereket nem tudom kire hagyni, akkor ott ebédelünk, vagy vacsorázunk.

Gyorsan megkapjuk, nem kell fél órát rá várni mire kihozzák, elúnja addig magát, és szereti, én is.

Csináltam egyszer kétszer szendvicset hogy azt egye, de induláskor vagy útközben már megette, ilyen melegben meg fél óra altt megromlik.

Normálisan érkezik, minden nap főzök, minden nap meleget eszik ebédre vacsorára, úgy gondolom ez a heti 1 hamburger sült krumplival nem vészes.

Szoktunk strandon palacsintát, lángost enni, hát szerintem az sem jobb, egészségesebb mint a Meki, a lángost valami tejföl el álcázott Csomós löttyel kenték meg, azt hittem a palacsinta tésztát öntik a lángosomra!

2012. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ennek örülök! Végre valaki aki úgy gondolkozik, mint én, szerintem se egészségtelen, sőt néha még jó is, pont azért amit mondtál, hogy gyorsan megvan, finomabb, mint más étel stb. Köszi a választ! :)
2012. júl. 28. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!