Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig érvényes a Diák Igazolv...

Gregor555 kérdése:

Meddig érvényes a Diák Igazolványom?

Figyelt kérdés
Idén 22 éves lettem és úgy hallottam, hogy a Diák Igazolvány 22éves korig használható. De ha ugyan úgy szakközépiskolába járok mivel halasztottam 1 évet, de rendesen nappali tagozatra járok majd szeptembertől, így jogosul leszek Diákigazolvány használatra vagy nem?

2012. aug. 25. 00:02
 1/2 rozsomak09 válasza:
Megmarad a diákod szerintem, kapsz majd matricát és kész. Amíg van nappali tagozatos iskolában jogviszonyod addig van diák is.
2012. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van ahol már 18 éves kor felett is adnak matricát de elméletig addig érvényes ameddig tanuló vagy. Az idősebbeknek szoktak adni iskolalátogatási papírt, hogy tudja igazolni, hogy suliba jár.
2012. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!