Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2011. márc. -ban igényeltem...

2011. márc. -ban igényeltem az arcképes igazolvány helyett a vonalkódos kártyát. Még nem kaptam meg, de a szelvényes igazolványom dec.31-től nem érvényes a jegyvizsgáló szerint. Utaznom kell orvoshoz, gyerekekhez, stb. Mikor küldik vajon a kártyát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy a humánszolgáltatónál már utána kellett volna kérdezni? Mert mások már megkapták nyár elején...
2012. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó, hogy ezt itt kérdezed meg, amikor elvileg te állsz közelebb a céghez, hiszen valamilyen alapon kapod az ingyenes utazást.
2012. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon 30 nap az általános ügyintézési idő,már tavaly áprilisban reklamálnod kellett volna ha nem kaptad meg (lényegtelen,hogy a posta,a cég vagy egyéb hiba okán).

Ez a TE érdeked,más nem fogja elintézni helyetted azt meg pláne ne várd el,hogy valaki kopogtat az ajtódon: "Hé,hiba történt!" felkiáltással ...

2012. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!