Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az utcán odajön hozzád egy...

Ha az utcán odajön hozzád egy kisgyerek avagy egy felnőtt pénzt kérve, hogy reagálsz?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Elhajtom a k a ba.
2012. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
megmondom neki, hogy nincs.
2012. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Az arcába fújom a cigifüstöt..
2012. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megmondom neki, hogy nincs... Nem fogom szétosztogatni mindenkinek a pénzt. Egyszer volt nálam vagy 5000 Ft (mert akartam valamit venni, de aztán mégsem vettem), odajött egy csöves kéregetni, neki is azt mondtam, hogy nincs nálam pénz. Mert ha adnék neki, akkor lehet, hogy azt hiszi, hogy máskor is fogok, vagy meglátja mégtöbb csövi, hogy adtam neki, és azok is odajönnének...
2012. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki pénzt kér annak nem adok, meg a bevásárló kocsimat sem fogom odaadni neki. Pár napja kértem, mondom majd visszaviszem én. Kifele ott itta a bokornál a borát, hogy ne lássák, de én észre vettem. Ha kaját kér valaki, akkor max. adok neki egy-két zsemlét ha van nálam. Ha ne kell neki, akkor meg elküldöm a pcsába az alkoholistát.
2012. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoktam néha adni mert én is szoktam tarhálni. De persze nem adok mindig mindenkinek, mert akkor nekem mi maradna:)
2012. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012-08-26 14:40 te egy vérbeli sóher vagy... én szoktam adni és ha a borát issza mi azzal a baj lehet hogy mivel nem talált munkát vagy kirúgták a válságban akkora stressz volt hogy az alkoholba folytja bánatát pl.: volt családja mindene, bejött a válság mindene elúszott.. nem mindenki olyan szerencsés mint szerintem te is meg én is annak tartom magam . 16/F
2014. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!