Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Öngyilkos akarok lenni. Mi...

Emotion*-* kérdése:

Öngyilkos akarok lenni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
összevesztem a tesitanárommal(odríbáltunk egymással és mikor mondta h szaktanárit ír be mondtam h az sem érdekel ha kírúgnak)és a BFFL-emet is "ellopta" egy lány mindenki az életemre tör,senkiben sem bízom,öngyilkos akarok lenni.(erre egy dalt halgatok,h még jobban inspiráljon).szerintetek megéri emiatt eldobnom az életemet??
2012. jan. 17. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
emo Mo.
2012. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem babletykó
2012. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Detro ***** válasza:
Mi a p*csa az a BFFL?
2012. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem. ne csinálj butaságot :)
2012. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem, inkább küldök egy ölelést.

Nyugi.

Ez még csak a kezdet.

"Az első pofon a legnagyobb, a többit lassan megszokod..."

2012. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :))
2012. jan. 18. 17:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak ennyi, barátom?


Amikor sok, akár csak apróság is összejön, az ember természetesen nagyon bosszús. De hidd el, ezek mind megoldódhatnak.


Mi, akik itt válaszolunk, elemei vagyunk azon sok ember csoportjának, akik nem törnek az életedre, és akikben valószínűleg megbízhatsz.


És melletted is sok ilyen van. Biztos vagyok benne. Mindenhol vannak. Mindenki mellett.

2012. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:)) köszi
2012. jan. 22. 16:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Mem tudom hány éves vagy, bár gondolom olyan 13 lehetsz. Hidd el, lesz ez még rosszabb is, ha már nem tartanak el a szüleid, és neked kell megteremtened a dolgaidat. Senki nem tör az életedre, csak te fogod fel úgy. Ha változtatnál az életfelfogásodon, többen szeretnének, és nem hinnéd azt, hogy mindenki az életedre tör. Amúgy az emo már nem menő, ha depizni akarsz, legyél skinhead, és keress 1 bandát, aki megvéd, akkor majd senki ne beszólni ;)
2012. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság a gyengeség jele. Ne légy gyenge. NE!
2012. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!