Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire gázos dolog?

Ennyire gázos dolog?

Figyelt kérdés
A haverom kutyája a hátára feküdt én pedig elkezdtem nyomkodni a heréit és röhögtem közben.A haverom erre azt mondta hogy nagyon gáz vagyok és menjek haza nem akar itt látni többé.Mit csináljak h kibéküljünk ? Tényleg ennyire gáz ?
2012. aug. 27. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat xd. Minek nyomkodtad a hereit? Ok,poen,de kicsit fura....de a haverod is fura,h ezen beakad xd. Furak vtok....
2012. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha hazaküld, akkor nem a haverod. Viszont te hülye vagy. De ha az én haverom ezt csinálná, leoltanám, hogy mekkora barom, és a szájába nyomnám a kutya farkát, ezt az egészet felvenném videóra, majd feltenném a youtubra.
2012. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
akkor sztem megcsinálom vele holnap amit az utolsó írt, de am jó érzés volt nyomkodni :D nem tudom miért xd és sztem ezen akadt ki hogy többször is nyomkodtam.Mert elsőre röhögött de másodjára mikor csináltam azt mondta h bu.is.
2012. aug. 27. 23:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Jo erzes?
2012. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hahahaha de jót nevettem ezen most xD hát nem vagy 100as az biztos :D de a haverod elég fura ha a barátját kirakja a házból.xD de amúgy beteg vagy ember még mindig röhögök.
2012. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kovpet ***** válasza:
100%
Szerintem a haverod féltékeny lett a kutyára :)
2012. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szerintem ha következőleg megyek megint megfogom fogdosni,egyébként jó érzés volt a saját kutyámét is szoktam nyomkodni :D
2012. aug. 28. 11:44
 8/12 anonim ***** válasza:

1.A haverod a normális

2.Te viszont egy retartált b#zi,h#lyegyerek vagy!

3.Én még meg is vertelek volna,majd vasvillával böködtem volna a t#ködet

4.Örülj neki hogy nem rugott tarkón!

5.(A legfontosabb!)B#zi vagy!!!

Amúgy kedves válaszolók!!Ti nektek a nagy része (

2012. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaj bocs nem fejeztem be

..ti nektek a nagyrészetek a haverját szídja!!Emberek!!Ez a b#rom a kutya t#két nyomkodta!!

2012. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hehe köszi a válaszokat xD igaza van az utolsónak sztem :D
2012. aug. 28. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!