Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog vonzódni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog vonzódni egy tanárhoz?

Figyelt kérdés

A francia tanárom nem tanít túl jól, tehát van időm megcsekkolni. Fiatal, kb 25 éves, és nagyon szexi. Annyira elvonta a figyelmemet, fél órán át küzdenem kellett egy erekcióval, mert úgy beállt, hogy alig bírtam ülni.

Párszor annyira beizgított, hogy bele ejakuláltam a gatyámba... szóval ez normális dolog, vagy rosszul kell éreznem magam (mellesleg nem minden órán ez megy, franciából egész jól állok ettől függetlenül)?


2012. aug. 27. 15:50
 1/5 anonim válasza:
fiú vagy igaz????ha igen akk nem toom de sztem nem normális.....próbáld meg leküzdeni!!!
2012. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pas normal
2012. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy vonzódsz hozzá: az normális. Az hogy beleélvezel a gatyádba: az nem normális.
2012. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy az élvezkedés nem rajtam múlott.. a következők történtek:

-nem volt mit csinálni, az akkor mélydekoltázsú leányzóra néztem

-hihetetlenül erotikus mozdulatokat csinált

-ettől megindultak a hormonjaim, felállt a faszom

-sokáig nem állt le, ezért a kreativitásomat kiengedtem...

Az érdekel, hogy ez más sráccal is megtörténhetett volna?

2012. aug. 28. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem biztosan nem, azért nem élvezek bele a gatyámba! Annyi önkontrollom azért van!
2012. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!