Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyen a fiú ( vagy a...

Mit tegyen a fiú ( vagy a barátnője ) ha a lány anyja, nem tud normálisan viselkedni a fiú társaságában?

Figyelt kérdés

Van egy kerekesszékes fiú és a barátnője ( mindketten 17 évesek és másfél éve vannak együtt, minden rendben van köztük, eddig még nem voltak a kapcsolatukban "hullámvölgyek" )

és amikor együtt mutatkoznak, a lánynak az anyja előtt, akkor az anyuka egyszerűen, nem tudja mit csináljon! ( ezt onnan tudom, hogy legtöbbször ott vagyok én is testvérként )

Szóval, nem tud mondani egy olyan mondatot se, ami ne lenne enyhén furcsa, vagy néha még sértő is a srácra. Folyamatosan faggatja mindenről, néha még kínos témákban is.

Ilyenkor mit lehet tenni, mert a fiút már elégé zavarja ez a dolog ( és a lányt is, de nem tud mit kezdeni az anyja viselkedésével )



#tudatlanság #szerelem #kerekesszék #zavaró rokon #sértő dolgok
2012. aug. 28. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen megértem, hogy az anya nem egy félig lebénult srácot szán a lánya mellé. A lánynak kellene beszélnie az édesanyjával, hogy ő szereti a fiút stb. és idegesíti, hogy nem tud a fiúval illendően kommunikálni.
2012. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos...igen, ezt többször is hangoztatja, hogy neki ez így nem felel meg ://

de már próbáltunk beszélni a lány anyjával ( már beszélt vele a lánya, a fiú, még én is, sőt még szülő a szülővel is ) :(

de egyszerűen...semmi!

és még ha látszana rajtuk, hogy mondjuk a csaj, nem boldog akkor érhető lenne, de nem így van!

teljesen normálisan viselkednek egymással, olyanok mint egy átlagos szerelmes pár, boldogok.

2012. aug. 28. 01:47
 3/3 SZJG válasza:
100%
Ha már beszéltetek vele többször is és semmi, akkor szerintem fogadjátok el így ... biztos nem direkt csinálja. Ne vegye a szívére a fiú.
2012. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!