Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van, hogy pukizok a kertbe....

Van, hogy pukizok a kertbe. és olyankor rosszul érzem magam, hogy mit gondolnának a fiúk, ha megtudnák?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel,hogy mit szólnak?! Mindenki pukizik és ez egy természetes dolog.Az ember viselkedésén múlik,hogy mennyire tudja "titokban" végezni eme, hanggal is járó tevékenységét.A saját kertedben meg annyiszor pukkanthatsz ahányszor akarsz. Én régebben azt hallottam,hogy egy egy fiatal pár akkor tartozik valóban egymáshoz, ha mindketten már pukiztak a társuk előtt. Ezen lehet egy jót röhögni,ha eldurran,de azért vagyunk emberek,hogy ezt az alfarhangot tudjuk szabályozni. Társaságban és úgy általában nem illik csak úgy megszabadulni tőle.
2009. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De olyan is van,hogy ülök a wc-n és néha rosszúl érzem magam...hogy,ha tudnák ezt a fiúk,hogy kakálok..úhhhh tudom,hogy hülyeség,de Ti nem szoktátok ezt érezni?
2009. júl. 27. 08:57
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pont annyira zavarja őket, mint téged, hogy ők hogyan kakálnak meg pukiznak. Téged zavar, hogy ők is csinálják? Szerinted nem tudják a fiúk, hogy mindenki sz*rik?
2009. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
dehogynem tudják...és én ha látok egy jó pasit és eszembe jut hogy ő is kakál..akkor vhogy kiábrándulok...kakaiszony?
2009. júl. 27. 09:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem szoktam ezt érezni.

minden ember fingik, és kakál kivétel nélkül

a pápa is, a királynő is , Angelina Jolie is. :D

ez a világ egyik legtermészetesebb dolga. ezt vésd az eszedbe :)

2009. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akartam írni, hogy amikor még "kisebb voltam" nekem is elment a kedvem mindentől, amikor eszembe jutott ilyesmi.

Hogy pl. juj ő is szokott...


De ez hülyeség, természetes dolog. Nem kell róla beszélni és nem kell szóba hozni, de mindenki szokott. És az embereknek még hasmenésük is van sokszor, képzeld :DDD


Ne foglalkozz ezzel és majd idővel elfelejted. Ha komoly akkor orvossal lehet róla beszélni, pszichológussal.

2009. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban én is ezen gondolkodtam, hogy jesszus ez a fiú aki tetszik szintén kakál, meg pukizik. De most , hogy "megnőttem" (22 vagyok) egyáltalán nem zavar, sőt... a mostani barátom előtt is szoktam pukizni, eprsze mértékekkel:)
2009. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ém 20 vagyok :s
2009. júl. 27. 13:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te még érzelmileg nem nőttél akkor fel. Próbálj több dolgot egyedül intézni, olvass művelődj, beszélgess emberekkel... nekem ezek segítettek, régen elég komolytalan voltam. Bár most is, de már koromhoz képest megfelelő szinten állok, sőt...
2009. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen...lehet az a baj...amit az utolsó mondd
2009. júl. 28. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!