Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+5 napos km vagyok most...

19+5 napos km vagyok most voltam uh-n de sajnos a bébi nemét nem tudták megmondani mert harántfekvésben van. Ha most elmennék 4d-re akkor ott megtudnák mondani vagy várjak türelemmel?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ott is éppen úgy feküdne,hogy nem lehetne látni.Ezt így előre nem lehet tudni.Én azt mondom neked,légy egy kicsit türelmes.Hátha lesz olyan,amikor látszani fog,hogy mi is ő valójában.Nekem nem tudták megmondani hogy fiú e vagy lány,így csak akkor tudtam meg mikor megszületett...Végül is az a lényeg,hogy egészséges legyen:D

Jó egészséget mindkettőtöknek!

2009. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egész terhesség alatt nem tudtam meg. Voltunk 3-szor 4d-n, és vagy 5-ször sima uh-n. A szülőszobán tudtuk meg, hogy kislány.

Szerintem ne ezzel foglalkozz, fogadd el, hogy a babád nem akarja megmutatni, tartsd tiszteletben :) :)

A 20.hét körül még én is rosszul voltam, miért nem tudhatom meg, aztán a 25.hét körül már beletörődtem, és már nem is voltam rá kíváncsi (annyira).

2009. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is csak a 24.héten 4d-n tudtam meg a nemét, de még mindig úgy gondolom, nem kellene beleélnem magamat, hátha időközben kiderül, hogy más lesz :)

Szerintem várj egy picikét még a 4d-vel, hogy még élvezetesebb legyen, utolag belegondolva nem is volt olyan rossz az az állandó kiváncsiság, hogy vajon milyen nemű is lesz.

A következőnél lehet, hogy meg se kérdezzük :)

2009. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ha elmész, akkor -ha sikerül- a szonográfus addig piszkálja a babát vagy téged (feküdj oldalt, sétálj...stb), amíg arrébb nem teszi a kis lábát, vagy nem úgy fordul. De még akkor sem biztos hogy a babád hajlandó lesz együttműködni!

Mi voltunk 18 hetesen is, és 27 hetesen is 4D-n, és nagy élmény volt. Szerencsére nekünk már 12 hetesen eltalálták a nemét és minden uh-n a popóját mutogatta. :D De a 27 hetesen szerettük volna meglesni az arcát is. Hát ami a pocakban van, minden a feje előtt volt. Lábak, kezek, méhlepény, köldökzsinór! De addig bökdöste a hasam és hol így hol úgy feküdtem, mire mindent arrébb pakolt a babám (kivéve a méhlepény de az nem volt gond mert jó a gép...) és gyönyörű képeket tudtunk csinálni az arcáról is! És tényleg olyan most mint a képen csak már dagibb!

Gondoltam ezt megosztom Veled. Szerintem ha csak 1szer akarsz/tudsz menni akkor várj még kicsit vele.


Sok boldogságot, egészséget kívánok!

8 hetes kislány anyukája

2009. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itt a fekvésen van a hangsúly. Ha úgy fekszik akkor 4D-n sem tudják majd megmondani.
2009. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!