Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg lesz...

Szerintetek tényleg lesz 2012-ben világ vége?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon sokszor megkérdezték már ezt a kérdést, de kiváncsi vagyok a véleményetekre,hogy ki hisz benne, ki nem? Meg ha lesz is vajon mivel jön el??? Úgy értem mi fog történi pontosan?Köszönöm

2012. aug. 30. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz világvége 2012-ben.

Ha lesz is világvége egyszer, az még nagyon messze van.

Tudósok szerint kb. 1,6 milliárd év múlva.

Ha érdekel a tudomány olvass utána, nagyon sok írás van a neten ezzel kapcsolatban. Még azt is leírják hogy hogyan fog történni mind ez. Legutóbbi értesüléseim szerint a világvégét a Föld felmelegedése okozza. A Nap 60-70 fokra melegíti fel a Földet...

2012. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
egyetértek az előző kommenttelővel..ez az egész 2012 egy reklámfogás csak valaki jól meggazdagodott belőle és ennyi..2000-re is mondták már h világvége lesz..nem lesz semmi..pontosan úgysem tudhatja senki hogy mikor jön el. Ezen kár görcsölni..úgysem leszel tőle okosabb.:)
2012. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az igaz lehet, amint valamelyik nap mondtak a fókuszban hogy szeptembertől akár -40,-60 fok lesz?????????
2012. aug. 30. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, hogy a te szavazatod pontosan ugyanannyit ér, mint az enyém.
2012. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem hiszem h ilyen hideg lenne szeptemberben. Nyugi. Ahogy látom nagyon idegeskedsz ezen a témán meg minden ilyen természeti katasztófa és társai miatt. Ezek ellen úgysem tudunk mit tenni..
2012. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen lesz 2012 ben világvége.

egészen biztos.

Hogy honnan veszem?

Hát eddig mindig volt világvége dec. 31. én.

2012 ben a 2012-es világnak lesz vége, szilveszterkor, addig nem is jöhet el a 2013-as világ...

Mivel jön el?

Pezsgővel természetesen, illetve virsli, majd később lencsezabálással.

Hogy mi fog történni pontosan?

Erre csak rész(l)eges választ adhatok, mert én mindig berúgok...

2012. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az idegenekben hiszek,hogy lejönnek,és rendet tesznek,ebben a mocskos pénzmániás "bolygón"! Talán, egy új világ születik, számunkra! :)
2012. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!