Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Vaoobook kiadói pályázatot...

A Vaoobook kiadói pályázatot hirdetett, és én beküldtem rá a regényemet. Kapott már valaki visszajelzést tőlük?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy ez csak egy kamu, és csak azért gyűjtik be az emberektől a könyveket, hogy utána minden szerzői jogot félrerúgva ők maguk saját névvel kiadják, vagy ellopják az ötleteinket??

2012. aug. 30. 14:40
 1/6 anonim válasza:
Én beküldtem és kaptam visszajelzést, ahogy mások is.
2012. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ööö... mármint úgy értve kaptál visszajelzést, hogy beküldted és jelezték, hogy "igen, megkaptuk pályaműved", vagy már magát az eredményt???
2012. szept. 30. 18:19
 3/6 anonim válasza:

Én sem kaptam még választ tőlük. :(

A honlapjukon türelmet kérnek, de lassan már elfogy. Nem tudom, idén még elbírálják-e...

2012. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele. már majdnem két hónap eltelt. Gondoltam, azért hagytak a vége fele, mert elég vaskos a regényem. De azért már majdnem egy fél év telt el. Nem hiszem, hogy ez tényleg ilyen sokáig tart. Mennyien küldhettek be akkor?!

(És szerintem csak nekik lenne jobb, ha még karácsony előtt kiadnák a könyveket, mert hát nem lenne remek ajándék egy könyv? Ilyenkor sokkal többen mennek könyvesboltokba! )

2012. nov. 18. 10:31
 5/6 A kérdező kommentje:
De azért úgy gondolom, érdemes türelemmel várni. Vannak írók, akik éveket várnak. De lehet, hogy nekünk pár hét múlva teljesül az álmunk. És szerintem ezért érdemes várni!:)
2012. nov. 18. 10:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekelne, hogy ki mifélét adott be! :)
2012. nov. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!