Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Boxert talál nálam a...

Ha Boxert talál nálam a rendőr akkor mit csinálhat velem?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, inkább hordjál paprikaspray-t, asszem 25ml a megengedett. Szóval igen, még ebben is korlátoznak.

Nem tudom, régebben nekem is sokszor járt a fejemben, hogy mi legyen nálam... végül maradtam az alapos figyelésben, és még a legkevésbé gyanús alakok elkerülésében is.

5-6 év alatt soha nem volt semmi gond.

2012. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A paprikaspray se rossz ötlet...bár kétlem hogy olyat tudnék szerezni...marad a boxer...esetleg ha valaki tudja hogy ha iylet találnak nálam akkor mik lesznek a következmények? Valami amugy is kell...sok a C kategóriás állampolgár meg a gyanús alakok.
2012. aug. 31. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Osztom a véleményed, első vagyok. Nem kell 25 milist szerezned, van igen nagy kiszerelés, azt ráfújhatod 6 cigányra is, főleg, hogy permetez, és nem sugárban lő.


Engem is érdekel amúgy a kérdés, annyit tudok hogy nem szabályos, max a saját otthonodban, területeden. :(

2012. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én tudom...ha úgy adodik és átvizsgálja a ruházatodat elötte meg fogja kérdezni hogy kés szúró vágó eszköz van e nálad...erre ha azt mondod nincs de boxer van akkor nem gáz jobb ha nem ő találja meg mintha megmondod neki...de közbiztonságra veszélyes "fegyver" magyarul megbüntethet érte de csak akkor ha átvizsgál a ruházatod...:D

Volt ilyen esetünk pár haverral esete mentünk haza kicsit ittunk is na :D ugye ilyn 10 óra felé volt rendőrök igazoltattak minket, haveromon meglátszott hogy eleget ivott kicsit rajtunk is szerintem :D megkértek mindket hogy pakoljuk ki a zsebeinket és ruházat átvizsgálást végeznek...persze belegyezünk hát mivel ellenkezni ne éppen remek ötlet...haver boxert nem tette ki de marhára ideges volt látszott az is rendesen...na hát egyik engem vizsgált át másik havert rögtön ahogy a zsebét taperolta megkérdezte hog ymi van még a zsebébe mert azt mondta mindent pakoljunk ki....ő erre azt mondja jah bennt maradt előakarta venni de rácseszett mert a rendőr bizpny nem engedte hogy a zsebébe matasson mér ő vette ki a zsebéből...megkérdezte miért van ott mondta hogy önvédelem céljából megvágták ha jól emlékszem 29000 ft re...feljelentés készült ellene egyébként

2012. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!