Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várja valaki a sulit?

Várja valaki a sulit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát persze, én. :)
2012. szept. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak az osztály - közösség részét... semmi mást... esetleg 1-2 hónapot szívesen eltöltenék csak úgy véletlenszerűen, de nem sok affinitásom van megint 9 hónapot legyűrni... pláne így, hogy jövőre utolsó év (szóval igen, ezt még rendesen végig kell vinni, aztán egy darabig pihenő van).
2012. szept. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, a barátokkal nyáron így is úgy is találkozunk és a többiekkel meg nem is akarok mert az osztályomba olyan sok bunkó gyerek van hogy már csak amiatt is nem szívesen megyek a suliba meg hát a koránkelés, tanulás...fúj. Most megyek nyolcadikba így ez az utolsó évem általánosba szóval az első félévben hajtani kell de második félévben már nem. Viszont a középsulit már nem Gyulán fogom kezdeni hanem Budapesten mivel jövőre fel kell költöznünk a szüleim munkája miatt és ez nekem nem lesz jó mivel egyetlen egy barátom sem lesz és amúgy is teljesen idegen környezet de hát muszáj akkor muszáj.
2012. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké,értem...a 3. kommentezővel teljesen egyettértek...és énis 8.ba megyek :D ck Szerbiában:*
2012. szept. 1. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
nem várom,nagyon rossz,hogy már megint el kell viselnem hónapokat a sok bunkó,beképzelt gyerek között,na meg persze koránkelés,meg asok házi,tanulás....FÚJ
2012. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!