Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lassan mindenki ellenem...

Lassan mindenki ellenem fordul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátságról van szó. 9.-ben az egyik osztálytársammal össze barátkoztunk ,jó barátnők lettünk. Egészen 12.-ig tartott a barátságunk szóval idén már nagyon más volt megváltozott. Szó szerint egoistább lett állandóan dicsekedett amikor vele voltam " jajj olyan szép a hajam, láttad hogy néztek a srácok? olyan jó a seggem.. a tánctanár is megmondta" volt alkalom hogy a barátomat akivel hosszú ideje együtt vagyok már.. simán le kövérezte -.- stb szal ezeket hallgattam egész nap. Teljesen eltűnt az a kicsit félénk lány és nem is lett volna vele bajom ha nem ilyen "hárpia" lett volna belőle :/

Azt is nagyon jól tudtam ,hogy ha megmondom neki a véleményem akkor én leszek a világ szemete és mindenkit ellenem fordít. De már nem bírtam magamban tartani az utóbbi időkben keletkezett dolgokat. Miután elmondtam a véleményem egyből minden féle k*rva lettem meg ocsmány vagyok stb. Aztán jött év végén a szakmunkás vizsga és egy közös bnőnk ki akart minket békíteni.. oda ültetett mellé és mondta h beszéljük már meg.Erre mi volt a válasza? ezzel a kis féreggel? Isten ments! Még jobb is hogy nem barátkozok vele és elkezdett röhögni. Jólesett mondhatom. Én direkt nem mondtam semmit. És amíg bent vizsgáztam addig ecsetelte a többieknek hogy még véletlenül se barátkozzanak velem.


És azóta ha történik ellene valami persze egyből én vagyok meg gyanusítva. Pl: az egyik közeli parkban kiírták néhány padra a telefonszámát.. és egyből meg lettem fenyegetve hogy kitépi az összes hajam stb. meg hogy feljelent meg ilyenek.. mosolyogtam is rajta.. de ááh nem hiszem el h lehet ilyen valaki. És akkor egyből 2 barátom neki hitt hát persze.. mondják hogy ne foglalkozzak vele.. de tényleg bánt ez az egész.

Már rengeteg embert maga mellé állított.. volt osztályomból alig beszélek valakivel.. lenéznek stb. nem tudom mit kéne csinálni...



2012. szept. 1. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen storyt olvasok itt. Velem is elofordult mar ilyen,a legjobb,amit tehetsz,h tenyleg nem foglalkozol vele.Csak az idod veszi el,gondolj bele. A tobbi baratod,ha neki hisz,azonfelul,h elmondod a verziod,nem tudsz mit csinalni..
2012. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igaz.. :/
2012. szept. 1. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg szerintem te is tudod,h nem tudunk mit irni.Gondolom, jol esett kiirni magadbol. De tenyleg ugy allj hozza,h Sehogy.Az ilyen nem erdemli meg. Itt most leirtad mi a helyzet,de hogy ezen agyalj,nem fer onmagaddal szemben. En is tudom,milyen erzes ez,nagyon rossz,de fel a fejjel:)!
2012. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:) máris jobban érzem magam :)
2012. szept. 2. 13:54
 5/5 Martina Stoessel1999 válasza:

Én is vagyok....

De én szarom le! Ha odaszól védekezek nem csendben maradok!

Majd idegesíteni fogja azt, hogy nem érdekel téged amit tesz!

2016. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!