Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy mindenki ellenem van? Eddig minden lány csak hülyített és átbaszott, és már ha találkozok egy rendes lánnyal őt is úgy fogom fel, hogy csak át akar baszni?

Figyelt kérdés
és inkább leszarom, és már emiatt néha azt érzem, hogy a barátaim is csak átbaszni akarnak?
2012. jún. 22. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok
2012. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős tesó.. De figyelj, én ugyan így elvoltam keseredve és aztán olyas valakivel jöttem össze nem rég aki születése óta barátként szerettem :D Lehet hogy ott kéne körülnézni akiket már ismersz és érzel irántuk valamit. Csak gy egy ismeretlen lánnyal nem egyszerű, tudom hiszen végig próbáltam a fél megyét de egyikkel se jött össze. Nem baj az ha hazai nyúlra nem lövöldözöl :D
2012. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
- nem
2012. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy önvédelmi mechanizmus. Mivel aránylag nagyon rossz tapasztalatod van a nőkkel/emberekkel, így "automatán" félsz tőlük. A tapasztalataid hatására tudatalatt csalódással, átveréssel, megalázottsággal asszociálod őket.


Úgy tudsz ezen változtatni, hogy magadbanézel, és rájössz, hogy az, hogy valaki átver nem feltétlenül téged minősít, ha pedig mégis, akkor megkeresed azt, hogy mégis mi vezetett oda ahova.

2012. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Mielőtt depressziós lennél nézz körül: lehet, hogy csak s.ggfejekkel vagy körülvéve!" Én is éreztem így, aztán önvizsgálat majd új felfedezések, új környezet és rájöttem, hogy a dolgok jól is elsülhetnek. Azt mondom neked, hogy kezeld helyén az élet dolgait és akkor nem érhet gáz. Mindennek csak akkora jelentőséget tulajdoníts, amekkorát az valóban megérdemel.
2012. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!