Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legbénább...

Mi volt az eddigi legbénább megmozdulásod fociban? :D

Figyelt kérdés
gondolok itt ziccer kihagyására , luftokra , elrontott szerelésekre, üres kapura fölé, mellé lövésekre, hasonlókra:D kíváncsian varom a sztorikat
2009. júl. 27. 19:48
 1/9 A kérdező kommentje:

itt az enyem:

tornaoran kimentünk focizni, aztan kaptam egy jo inditast mar a kapu elött voltam, a labda meg pattogott, gondoltam elrugom kapasbol, mar elkepzeltem ahogy tisztaeröböl megrugom es egy bombagolt rugok.A lábamat mar meglenditettem, de akkor az vki meglökött, nem nagyon ,csak kicsit, de arra epp eleg volt h kimozditson az egynesulyombol, tehát a lábamat mar nem tuttam visszahuzni, es akkkkkora luftot tugtam h nemigaz, a földre estem es meg ott forogtam 2t, ezutan par percre leállt a meccs mer mindenki ezen röhögött, :D:D

2009. júl. 27. 19:55
 2/9 anonim válasza:
100%
futás közben ráléptem a labdára és olyat taknyoltam mint a sz*r :D de szerintem ez már sokmindenkivel előfordult :D
2009. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nalunk meg egyszer egy gyerek cselezni akart, ralepett a labdara elesett ed eltörte a csuklóját
2009. júl. 27. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az volt. Fiúk- lányok együtt voltam tesin gimiben és volt, hogy fociztunk, ált. én álltam a kapuban, és mindig elmentem a labda elől, nehogy hozzám érjen:D


20/L

2009. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akk az eleg golgazdag merközes lehetett :D:D
2009. júl. 27. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a körmöm épsége fontosabb volt:D
2009. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, egyszer meccsen bedobott az edző előre, pedig soha nem voltam elől, (bal szélt azt szeretem). Az ellenfél kirúgja a kapuból a labdát, futok rá,mint állat, ott vagyok, aztán kiderült h csak a kezdéshez, középre rúgta ki a labdát. Fura is volt, h akk a pár ember ott csak sétált. xD (Amúgy lány vagyok.)


Ez így nem jön le most úgy, látni kellett volna, nagyon gáz volt. A végén az edző is odajött, h kiröhögjön.


De a profik is hibáznak, röhögtem pár dolgon,most meg is keresem, pl:

http://www.youtube.com/watch?v=NUCjtpwecjU

2009. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kapura lőttem, a kapufára ment, aztán lepattant a kapus fejére, aztán vissza a kapufára, majd ismét a kapus fejére, mindez 2másodperc alatt.
2009. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
fiúk és lányok vegyesen játszottunk strandifocit osztálykiránduláson és a profi focista osztálytársam passzolt nekem, mert a kapuval szemben álltam én meg el se találtam a labdát... nagyon gáz volt:D (természetesen én lány vagyok:D)
2009. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!