Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csáó most kapott a simsonom...

Szikszai Roland kérdése:

Csáó most kapott a simsonom egy75/5 hengert felraktam és nem indul olyat csin. H. rugom folyamatosan szivatóval egyszer csak lő egy nagy füst csomót és ennyi mást semmit nem csinál elnem tudom képzelni hogy mi van vele?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nézd meg a lendkerék éket, az lesz elnyúzva, és a gyújtás jól van beállítva? fals levegőt nem szív sehonnan ?
2012. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké de ez a gyújtás napi használatban volt asszen jónak kell hogy legyen de megnézem:) de am próbálkoztam sok féle képpen álítani és ugyan azt csinálja vagy esetleg hamarabb lő vagy többett. Kaptam olyan tippet is hogy szar a membrán de meg néztem az jónak tűnik...egyéb tipp esetleg?? köszönöm a válaszod:)
2012. szept. 3. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy az előgyújtáson állíts
2012. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oksa kösssz a tippet
2012. szept. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!