Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új suli. Bemutatkozás?

Új suli. Bemutatkozás?

Figyelt kérdés
Én egy 12 éves lány vagyok..Új suliba megyek és nem tudom hogy mit kell/kéne mondani(Bemutatkozás..stb..)Légyszíves írjátok meg hogy általában mit kell mondani...x/

2012. szept. 2. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Jajj ne legyél már ilyen :D semmi extra, neved, honnan jöttél, hobbijaid... ennél többet szerintem nem kell azonnal elmondani. :)
2012. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Elég a neved és a lakhelyed. Ha másra kíváncsiak, majd megkérdezik, pl. miért váltottál iskolát.
2012. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2xSü ***** válasza:

Név, honnan jöttél. Esetleg ha még valamit érdemesnek tartasz megjegyezni magadról. (Hobbi, mit szeretsz csinálni, mi érdekel, esetleg, hogy miért jöttél ebbe a suliba.)


Én valahogy így mutatkoztam be annó, mikor a villamosenergia-ipari technikumba mentem:

X.Y. vagyok Z városból. A Q iskolából jöttem. Azért jöttem ebbe a suliba, mert mindig is érdekelt a fizika, főleg az elektromosság. Amúgy néptáncos vagyok és szeretek programozni.


De gondolom nem te leszel az első, aki bemutatkozik, tehát a többiek jó mintát fognak adni.


Persze ez a „kötelező” bemutatkozás, pl. az első órán. De úgy a többiek felé nem kell ilyen formálisnak lenni. Elmondod a neved, ha valakihez odamész, persze ha te mész oda, akkor édemes neked kérdezni. (Pl. honnan jöttél, koleszos vagy-e, összeismerkedtél-e valakivel, stb…)


Elsősorban ne magadról akarj beszélni, hanem másokat kérdezz, rájuk figyelj. Ez mindig jó pont egy ismeretségkötésnél.

2012. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi..:D
2012. szept. 3. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!