Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suli mellett érdemes vállalni...

Suli mellett érdemes vállalni munkát a mcdonalds-ban? Lehet bírni energiával ennyit?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Érdemes, ha zsebpénzre van szükséged.

Nem ismerünk, milyen alkat vagy, fizikailag hogy megy az állómunka, emellett lesz-e még az iskola mellett elég kitartásod egy gyorsétteremben ugrálni a vendégeknek.

Azt te érzed mihez van energiád, nem érdemes magadat se megszakítani, mert akkor már a tanulás rovására is mehet.

2012. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Én csak hétvégente mentem, kibírható, simán. 14-22-esbe voltam, mindig előbb küldtek haza (sajnos).


Számíts rá, (DE EZ MEKI FÜGGŐ!) hogy amikor behívnak, az a napod ellesz b@szva, illetve lesz pár alkalom, hogy fölöslegesen hívnak be, és még nekik fog feljebb állni. Mind tapasztalat.

Én azt tanácsolom, hogy ahogy tudd kerüld őket, de tényleg.

2012. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát még a tescón gondolkoztam, nem tudom melyik a jobb...ha választanom kéne szerintetek melyik az előnyösebb?
2012. aug. 31. 20:22
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Mi se tudjuk... én a mekiről tudok nyilatkozni, és még pár helyről, aztán ennyi.


Menj tecsóba, osztálytársam volt, ott nem b@szogatnak, mondhatni "egyedül" vagy, nyugiban, ami nagyon jó dolog, tekintve, hogy nincs aki ugráltasson közvetlenül.

Volt a húsos meg pékes részlegen is elvileg, de sima árufeltöltő is. Nem gáz szerintem. Mekibe viszont tényleg ne. Ráadásul nem is biztos, hogy felvesznek oda (beszélgetés).

2012. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, már felvettek, de még nem írtam alá semmit szerencsére...Az lenne a jó, ha elég lenne csak hétvégén dolgozni.
2012. aug. 31. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Emlékeim szerint heti 2-3 napot írnak kötelezőnek, de nálam alapból úgy kezdtek, hogy oké, nekem mikor jó, le is kellett írni még a felvételi beszélgetés előtt, és az alapján is döntöttek. Maradtunk a hétvégénél.


De tudnád, hogy hányszor mentem be potyára, csak ezért felkelve, fürödve, lemondva csomó dolgot, amit megtehettem volna.

Sokszor bementem 3, 3 és fél órára, kaját nem adtak mert csak 4 órától volt (sajátot nem is vihetsz, az ottani szart kell enni MINDIG), szóval... problémás.

Ráadásul személyes dolog miatt jöttem el, gondolhatod, hogy akkor milyenek lehetnek az ott dolgozók... pedig én aztán nem vagyok se egy távolságtartó, se semmilyen ember. Az viszont asszem már gond, amikor ismeretlenül leköcs@ögözik a gyerek, meg a haverja kibeszél, akivel - akikkel együtt dolgoztam.

Nagyon jól gondold meg, alapból nehéz egy teljesen összeszokott csapatba bekerülni, főleg akkor, ha ilyen tetves undorító emberek ebben így akadályoznak, és ellened beszélnek mindenáron. Ráadásul többeket is kérdeztem, mindenkivel ezt csinálta, főnöknek nem lehet szólni (sőt, a főnök is csak annyira főnök, hogy csak bérli a mekit, nem az övé - pedig tulajdonos a neve...), mert te szívod meg ígyis-úgyis. Ráadásul utánam féléven belül legalább 5 másik ember eljött onnan, akik nem diákok voltak mellesleg...


Szerinted?

2012. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szép dolgok ezek... Meggyőztél! Nem megyek a mekibe! Nem hiányzik ez nekem sem, így is annyi problémám van ezen kívül, hogy inkább hagyom a francba! A tesco-n majd még elgondolkozok, de az sem most lesz..Köszi a segítséget! Sajnálom, hogy így jártál!
2012. aug. 31. 21:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Kösz az együttérzést! :D


Most majdnem elkezdtem mesélni még pár dolgot, de akkor beazonosíthatnak simán, elég konkrét. Inkább hagyom, mert később még nekem is jól jöhet valamelyik mekiben a munka.


Nézd, ha gondolod írj egy privátot, későbbiekben én is szeretnék még pénzt keresni iskolaidőben (bár nem tudom, hogy ebből mi lesz... most lesz az utolsó évem, utána pedig valószínűleg egyből nem tanulok tovább, tehát jogviszonyom se lesz, dehát addig még van idő), tudok neked pár oldalt adni, meg esetleg te is tudsz párat, akik ilyen szövetkezetek.

Bár sejtem, ha pesti vagy, akkor ismerem már őket, dehát nem gond. :D


Egyébként hidd el, semmi indokom nem lenne ellenük beszélni, tekintve nem lenne gond ha "normális" környezetben lenne az ember, de így, hogy még ott is a szánalmas embereket kell hallgatni mint az utcán, csak itt még tenni se tudsz ellene, hát így részemről kicsit gáz volt.

2012. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
49%
Szia! Én is épp ezen gondolkoztam. Te melyik Mekibe akartál jelentkezni? Nekem az a bajom hogy rohadtul nem értek a kaja készítéshez, kassza meg tuti kikészít. :D
2012. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kajakészítés? Már ha ezeket lehet annak nevezni, kajának...


Nem tudom miért mondod ezt, gondolhatod, hogy megleszel rá tanítva. Elég sok kajás dolog van egyébként a konyhán is, egyik sem ördöngösség, de arra számíts(atok), hogy egy életre lesznek égésfoltjaitok a kezeteken, karon, esetleg mindkettőn. Vagy kisebb, vagy nagyobb seb is rossz esetben, és nem igazán lehet ezzel mit kezdeni, ilyenek a benti gépek...


Kasszázás ki is készítene, hála a sok normális embernek. Úgyhogy Mc továbbra is kilőve. De utolsó, elolvastad az előzőeket amiket írtam? Mert ha igen, és annak ellenére is csak az a bajod hogy kassza meg kaja, akkor menjél a mekibe, de magadra vess.

2012. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!