Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legtöbb mit tehetnék?...

A legtöbb mit tehetnék? Maradjak velük, vagy beszéljek egy közelebbi lánnyal akivel voltam?

Figyelt kérdés
Taval az egyik osztálytársam, és a legjobb barátnője, aki az évfolyamtársunk öszevesztek valamin, aztán fél évig nem is beszéltek egymásal.Az évfolyamtársunk mindig velem volt, én meg vele.És jó vol együtt lenni.Nem volt pörgős, de vidám volt az egész délután . Az összes.A Harmadik lánynélkül is elmentünk ruhákat nézni, meg próbálgatni, meg sütit Enni, meg a játszótérre hintázni, meg a CBA-ba filiért.Most nyár végén kibékültek.Azóta "elhasználódtam". A legtöbb kezdek kiesni ebből a körből hármas, és minden visszamegy a régibe.Ők együt vannak, én meg egyedül.Persze Nem az volt a célom, HGY szétszakítam őket.Csk szerettem volna egy igazi barátot, amit talán meg is kaptam, de elvették.Úgyhogy nincs.Most már ha elmegyek velük valamerre, ők elbeszélgetnek mellettem, meg elröhögcsélnek mellettem, én meg csak ott ülök, csukott szájjal.Mert nem tudok hozzászólni.Meg nem is akarok.A másik csaj folyton leugat, hogy miért nem jó az én véleményem, vagy épp az amit csak teszek.Szerintem kár volt belekavarnom Ebbe a barátságba, mert mint láthatom, nem akarok Harmadik lenni, aki csak megy két kutya után, és hogy ugat várják meg.De Ezek ketten rohannak előre, én meg lemaradok mindig.Muszály ez nekem? Szerintem nem.Csak csalódtam.Megint.
2009. szept. 20. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire sz@r az élet....és még mennyi hátravan:((
2009. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De amugy most ebben a lányban is csalódtam.A barátomban is csalódtam,a szüleimben is csalódtam,szinte mindenkiben csalódtam,s ugy érzem hogy nem tudok megbízni senkiben,és nemtudok feloldódni senki melett sem!:-( Most mit csináljak?Nem beszélgethetek örökké magammal,mert etől nem leszek boldog..szökségem van sokmindenkire,de nem megy..:-(
2009. szept. 20. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudsz más barátokat szerezni?

hány éves vagy?

2009. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16/L ..nemtudom hogy csináljam,mert tényleg lehetetlennek találok olyanokat találni akikkel tényleg jólérzem magam,meg éérdeklem őket,meg lennének velem:-(
2009. szept. 20. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát biztos találnál egy nagyon jó barátot nem,
2009. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

?

lemaradt a kérdőjel!

2009. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És hogy?:-(
2009. szept. 20. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!