Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből gondolják egyesek, hogy...

Miből gondolják egyesek, hogy nem az ember műve az állandó 35 fok hőség?

Figyelt kérdés

Én már annyira utálom ezt.....szerintem nem is lesz tél...

Vagy időjárás kisérletek folynak,és ezzel csinálják tudatosan a fertő időt,vagy csak globális felmelegedés van,amiről megint csak mi emberek tehetünk.De nem kell a duma,hogy ez a véletlen műve,meg,hogy nyáron ilyen az idő.Magyarországon 1-2 szer van ilyen idő nyáron,ez a mocsok meg 10 edjére tér vissza tartósan ebben az évben.GYŰŰŰŰLÖLÖM!!!!


2012. szept. 3. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor a mínuszok lesznek, akkor meg majd a nyár után sírsz. Inkább élvezd ki, hogy szeptember van, és még mindig lehet strandolni! Én minden délutánt a tóparton töltök. :)
2012. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2xSü ***** válasza:

> Miből gondolják egyesek, hogy nem az ember műve az állandó 35 fok hőség?


Abból, hogy a Föld, sőt az emberiség történetében voltak ennél melegebb időszakok is. Persze a felmelegedés sebességét sem lehet figyelmen kívül hagyni. Ami viszont fontos lehet abból a szempontból, hogy mennyire tud az élővilág alkalmazkodni.


Ha kell a duma, ha nem nyáron meleg van. Ez egy ilyen évszak. 25 éve is voltak gatyarohasztó melegek. De valahogy mintha egyenletesebb lett volna a dolog. Legalábbis én nem emlékszem gyerekkoromban, hogy egyik héten 40 fok lett volna, a következő héten meg 15.


Itt Magyarországon a globális felmelegedést nem valószínű, hogy felmelegedésként észlelhetnéd. Elsőként az időjárás szélsőségessé válását lehet megfigyelni. Európa időjárása amúgy jóval hidegebb lenne, de a Golf áramlat kellemesen fűti a kontinenst. (Magyarország Kanada déli részével van egy vonalban.) A felmelegedés miatt több édesvíz kerül a megolvadt sarki jégből a tengerbe, ami a Golf áramlat teljesítményét fogja csökkenteni. A felmelegedés tehát nálunk itt Európában lehűlésként fog jelentkezni.

2012. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mióta jegyzik a nyár hőmérsékletét? 2-300 éve.

Mi mindenből tudjuk, hogy régen is voltak időjárási szélsőségek? Évgyűrűkből, ősmaradványokból, kőzetek összetételéből, izotóparányukból.

2012. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled farikcsaaa, már én is várom a telet. Kuŗvára unom ezt a meleget, már június óta. És nem a mínuszokban fogok majd sírni, mert azt eddig csináltam. A hideg valami megváltás lesz nekem, alig várom.
2012. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az embereknek semmi sem jó. Ha nyár van az a baj ha tél van akkor pedig az a baj. Milyen legyen akkor az időjárás??? Esős akkor pedig az a baj, ha szeles akkor az a baj. Állandóan a híradóban is ezmegy: A sok eső miatt több tucat ház tönkrement árvíz keletkezett stb. Télen ez van: Sok ember nem tudja fizetni a fűtést és szinte halálra fagynak. A nagy hóvihar miatt nem lehet közlekedni stb...
2012. szept. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vléaszoló vagyok. INkább szerintem örüljél hogy ilyen meleg van még kedves kérdező.
2012. szept. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!