Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Batman felemelkedést megnézt...

Marky17 kérdése:

A Batman felemelkedést megnéztem és a végén a rendőr (Robin) megtalálta a Batbarlangot. És lessz e folytatása a filmnek szerintetek?

Figyelt kérdés
batman

2012. szept. 4. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de elképzelhető, hogy ez a színész egy másik filmben fog majd Batmant játszani. Én bírnám. :D Most majd lesz a Bosszúállók mintájára egy Igazság Ligája film, és majd csinálnak hozzá előzménynek külön filmeket a tagokkal.
2012. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az zsíír lenne :D és mikot lessz ien igazságligája? de ott a batmant a rendes szinész játsza? majd?
2012. szept. 5. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát azt pontosan nem tudom. xD

De Batmant már nem Christian Bale fogja játszani.

2012. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Biztos lesz még Batman film, de nem Nolan stílusban.

Én, mint fan és filmes csinálnék egy fél nolan fél Burton alkotást. Am az igazság Liga film még nagyon messze van. A legközelebbi DC, a Man of Steel (superman) lesz.

2012. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

[link]

Teljesen előről kezdődik megint mint a The Dark Knight-nál.

2014. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mármint a trilógia The Dark Knight.

Batman: Begins

Batman: The Dark Knight

Batman: The Dark Knight Rises

2014. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lesz majd Batman vs Superman
2014. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!