Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy Ace-nél mindig...

Samsung Galaxy Ace-nél mindig "eltűnik" az SDkártya. Valami megoldás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A fentebb említett telefonnál lenne az a probléma,hogy naponta többször is kiírja,hogy: sérült az SD kártya..vagy csak egyszerűen "eltűnik" , nem érzékeli a telefon. Volt már szervízben,,kapott egy szoftverfrissítést..és a gyári SD kártya is ki lett cserélve egy újra. Valaki esetleg tudna segíteni; hogyan lehetne végre rendberakni a készüléket?

2012. szept. 4. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a szoftvernek van problémája hanem a foglalatnak.
2012. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nagyon egyszeru a megoldas 1. lepes kezedbe veszed 2. jo erosen megfogod 3. 25km/h sebesegel foldhoz vagod de ugy h pont 46,160,001°ban talaja el a foldet es ne torjon el es jo lesz ha mindj igaz remelem eleg reszletes voltam nekem bejot
2012. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!