Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Történt már veletek hasonló...

Történt már veletek hasonló mókás dolog? (a többi lent)

Figyelt kérdés

A barátnőm mesélte,hogy az anyját hajnalban felhívta valaki a mobilján.Nagy álmosan felvette.Egy pasi szólt bele nagy csábos hangon(vagymi xD)hogy "Szia,mit csinálsz?" Erre az anyja rávágta: "ALSZOM!" és lecsapta XD

Történt veletek ehhez hasonló eset?Szívesen meghallgatnám :3


2010. jún. 20. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

1.) ez mitöl mókás?

2.) igen. egy ratardált feltett egy hülye kérdés ami nemvolt vicces se semmi humor sem volt benne és én válaszoltam rá

2010. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Húha, magam alá kullantottam a nevetéstől. Ez elég mókás?
2010. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most mi a gond?Teljesen normálisan tettem fel egy kérdést,ami se nem sértő,se nem provokatív,első válasznak mégis rögtön két sértést kaptam.Igen,talán ez nektek nem vicces,de ettől még nem kell azonnal bunkónak lenni!
2010. jún. 20. 19:23
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
nemcsak nekünk hanem senkinek nem vicces
2010. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kérlek,ne beszélj mindenki nevében.A kérdésem nem az volt,hogy vicces-e a fent említett példa,hanem hogy történt-e már veled ilyesmi.Másképp,hogy történt-e már veled hasonló VICCES eset.Veled történt?MErt ha igenszívesen megahllgatom.De a sértéseidet is ^^
2010. jún. 20. 19:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
olyan volt, hogy félretárcsáztam, és egy üzenetrögzítő kapcsolt be, amin egy pasas kéjes hangok közt bizonygatta, hogy most nem ér rá...:)
2010. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát..a vécén ültem, és valaki telefonált.. és téves hívás volt.. vavyis egy idegen hívott.. Utánna mormogtam, hogy még sz*rni se hagyják az embert ^^
2010. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

:D

Én mikor pici voltam,a tesóm mondta hogy hívjam fel a haverját,akinek a száma 112.Én nem tudtam hogy kell elé más is,ezért csak bepötyögtem a számot.

"Ön a segélyhívót hívta..."-kezdte a gépi hang én meg gyorsan közbevágtam,hogy elnézésttéves,és lecsaptam.Úgy meg voltam rémülve XD

Köszönöm hogy rendesen válszoltál ^^

2010. jún. 20. 19:31
 9/12 anonim válasza:
Ne szaparodj.
2010. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szaparodni?Nem tudom,hogyan kellene szaparodnom.Ha elmondod,hogy kell,lehet hogy nem fogok ^^
2010. jún. 20. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!